Een echte eyecatcher is deze Jacquardstof Floria Graphite, ook verkrijgbaar in de kleuren emeraude (blauw) en rouge (rood)! Deze gave stof is bezaaid met bladeren in zwart, grijs en bruintinten met accenten van goud en zilver glansgaren. Ook deze stof met bladeren is zeer gedetailleerd geweven. Als je inzoomt op de foto zie je goed hoe gedetailleerd de bladeren geweven zijn. We hebben behoorlijk veel stoffen met bladeren, maar deze is zo mooi, deze willen we je niet onthouden. Jacquardstof Floria Graphite is het toefje op de taart van ons al zo uitgebreide assortiment van jacquard geweven stoffen. Het assortiment is zo groot omdat jacquardstof een multitoepasbare stof is, welke wordt gebruikt als meubelstof, gordijnstof of decoratiestof, maar ook voor tassen of jasjes. Hoe de stof met bladeren in het interieur overkomt zie je goed op de foto hiernaast. Hier is de kleur emeraude gebruikt. De foto geeft meteen een indruk van de grootte van het motief.
In onze online stoffenwinkel vind je een groot assortiment interieurstoffen, zowel in unikleuren of meerkleurig, met ingeweven motief of met een geprint motief. De niet-effen stoffen worden meestal gebruikt als gordijnstof of decoratiestof, maar een jacquardstof zoals Floria Graphite kun je ook als meubelstof gebruiken. Welliswaar niet voor intensief gebruik, maar een enkele fauteuil bekleed met deze stof met bladeren maakt je inrichting wel af. Of een jacquardstof geschikt is als meubelstof hangt af van de samenstelling van de stof en hoe strak de stof geweven is. De foto toont wel aan dat men deze stof sterk genoeg acht voor een heerlijke luie fauteuil. Jacquardstof Floria Graphite is een decoratieve interieurstof met een martindale van ongeveer 30.000. De stof is dicht geweven en geschikt voor zowel vaste bekleding (vast op een frame) als losse bekleding (zoals kussenhoezen). Voor heel intensief gebruik adviseren we echter een meubelstof te kiezen met een hogere martindale. Een dergelijke stof is meestal niet gedessineerd, maar is wel goed te combineren met sierkussens van jacquardstof. Jacquardstof Floria Graphite is een 100% polyester stof met een matte finish, behalve dan de lichtglanzende goud- en zilvergaren accenten van de bladeren.
Natuurlijk kun je jacquardstof Floria Graphite ook als gordijnstof gebruiken, maar het is geen soepelvallende zwierende stof. De stof staat meer dan dat hij hangt, dus met plooikeuze moet je daar rekening mee houden. De plooikeuze is wat dat betreft enigszins beperkt tot wave, ringen door de stof of een enkele plooi. Je kunt de gordijnen voeren met speciale gordijnvoering (deze vind je bij ons door op Gordijnstoffen te klikken en dan selecteer je kwaliteit Gordijnvoering). Gordijnvoering beschermt de gordijnstof tegen invloeden van buiten, het zorgt voor een betere isolatie en acoustiek en voegt volume toe aan je gordijnen. Met gordijnvoering geniet je nog langer van je gordijnen van jacquardstof Floria Graphite.
Jacquardstof Floria Graphite wordt niet alleen gebruikt als meubelstof of gordijnstof, maar ook als decoratiestof, bijv. voor spreien, het bekleden van dozen, lampenkappen, sierkussens, maar ook voor het maken van tassen.
Jacquard is er in allerlei thema’s en motieven, sommige heel rustig met kleine dessins, anderen druk en bontgekleurd. Jacquardstof Floria Graphite heeft een vrij druk motief, vergelijkbaar met Tresor en Paradise.
Wil je jacquardstof Floria Graphite zien en voelen, bestel dan een stofstaaltje (ongeveer 8 x 8 cm). Ben je specifiek op zoek naar een jacquardstof stof met bladeren of mag het ook een andere soort stof zijn? Typ het woord ‘bladeren’ in het zoekveld en je vindt alle stoffen met vergelijkbaar motief. We wensen je veel shop plezier in onze webshop. We doen steeds ons best om met ons assortiment de trend te volgen en bezoeken daarvoor regelmatig beurzen, zoals de Heimtech, waar we ook deze Floria Graphite gevonden hebben. Als je teveel ziet om te onthouden, dan kun je het beste gebruik maken van de wenslijst, zodat je de stoffen goed naast elkaar kunt vergelijken en de leukste eruit kunt kiezen. Verder is het goed om te weten dat de stoffen zijn geprijsd per hele meter, dus de breedte van de stof en dat 1 meter lang.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.