Jacquardstof Mucha Bleu is een prachtige jacquard met een fijngeweven motief, geïnspireerd op de ontwerpen van William Morris. Meer van zijn dessins vind je hier. Dit is slechts één van de vele dessins, want voor een jacquardstof bent u bij De Groot Stoffen aan het juiste adres. Deze stof met vogels is te gebruiken als meubelstof, gordijnstof of interieur decoratiestof. In onze stoffenwinkel vindt u een groot assortiment interieurstof, zowel in unikleuren (meubelstof) of meerkleurig met ingeweven motief (gobelin of jacquard) of een printstof (linnenlook, velvet printstof, ottoman). De niet-effen stoffen worden meestal gebruikt als gordijnstof of decoratiestof, maar sommige kwaliteiten kunt u ook als meubelstof gebruiken. Dat geldt ook voor jacquardstof met een ingeweven motief, herkenbaar aan de horizontale banen aan de achterkant. De samenstelling is 100% polyester en dat maakt jacquardstof sterk en daarmee geschikt als meubelstof. De breedte is 150 cm deze stof is machine wasbaar op 30 graden met een handwasprogramma.
Jacquardstof Mucha Bleu is een interieurstof, te gebruiken als decoratiestof, gordijnstof of als meubelstof. Vanwege deze veelzijdigheid hebben we ook een enorm assortiment jacquard geweven stoffen. Voor heel intensief gebruik adviseren we een meubelstof te kiezen met een hogere martindale, maar dat kunt u ook weer combineren met een jacquard. Ook kunt u uitstekend kussens overtrekken met een jacquardstof en daarmee een effen bank of stoel weer een andere look te geven.
Jacquardstof Mucha Bleu is zeker ook een prachtige gordijnstof. Bij de berekening van de benodigde hoeveelheid stof voor uw gordijnen is het aan te raden om rekening te houden met rapporthoogte, zodat het dessin van de jacquardstof netjes doorloopt. Wanneer de rapporthoogte niet vermeld staat, kunt u daar gerust om vragen. Wilt u volledig lichtdichte gordijnen, dan raden we een lichtdichte gordijnvoering aan. Dat is tevens goed voor het behoud van uw gordijn, maakt de gordijnen voller en vanaf buiten kijkt men niet tegen de achterkant van de stof.
Jacquardstof Mucha Bleu wordt niet alleen gebruikt als gordijnstof of meubelstof, maar ook als decoratiestof, bijv. voor spreien, het bekleden van dozen, lampenkappen (heel gaaf!), sierkussens, maar ook voor het maken van tassen.
Jacquard is er in allerlei thema’s en motieven, sommige heel rustig met kleine dessins, anderen druk en bontgekleurd. Op Jacquardstof Mucha Bleu staan bloemen en een soort van dwergpapagaai. Om een indruk te krijgen van de grote van de afbeelding; de vogel is ongeveer 16 cm hoog. U vindt meer stof met vogels door te zoeken op het woord vogel.
We hebben al jaren jacquardstof in onze collectie. Sommige dessins gaan jaren mee, anderen wat korter, maar stof met vogels hebben we in diverse kwaliteiten interieurstof.
Bent u op zoek naar een stof zoals Jacquardstof Mucha Bleu – of dat nu een decoratiestof, een gordijnstof of een meubelstof is – en wilt u de stof zien en voelen, bestel dan een stofstaal (ongeveer 8 x 8 cm) om de kwaliteit te voelen en een indruk te krijgen van de werkelijke kleur. Wellicht kent u de kwaliteit al van een eerder bezoek aan ons op de weekmarkt in Eindhoven op dinsdag, in Middelburg op donderdag of op één van de markten van de Stoffenbeurs. Wij versturen niet alleen stof binnen Nederland, maar ook naar het buitenland, in met name Duitsland en België hebben we veel vaste klanten.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.