In de online stoffenwinkel van De Groot Stoffen vindt u een groot assortiment meubelstoffen, waaronder Mavic. Deze kwaliteit is verkrijgbaar in 13 verschillende bescheiden kleuren. Moss, copper, gold, taupe, anthracite, grey, zinc, shitake, natural, sun, azure, iceblue en blossom.
Mavic is een geweven bekledingstof, waarbij door middel van een lichte draad een bepaald onregelmatig patroon is ontstaan en daarmee is een vintage uitstraling verkregen. Het is een prettig aanvoelende meubelstof die u geregeld zult tegenkomen in de betere meubelzaken, maar dan voor een veel hogere prijs.
Mavic is een fantastische meubelstof, is slijtvast (Martindale 40.000), heeft een hoge kleurechtheid en pilt niet. Daardoor is deze kwaliteit uitermate geschikt voor intensief woonkamergebruik. U kunt deze bekledingstof gebruiken voor vaste bekleding van bank of stoelen, maar door het ingeweven patroon is deze bekledingstof ook heel leuk voor losse (sier)kussens.
Je zou het niet zeggen, maar de samenstelling van Mavic meubelstof is toch echt 100% polyester hoewel het voelt alsof er linnen of viscose in zit. Het voordeel van deze samenstelling is dat het vuil niet diep in de vezel trekt, de stof is wasbaar in de machine op 30 graden, en deze stoffen verkleuren minder snel dan bekledingstoffen van natuurlijke materialen.
Wij vinden dit een hele mooie bekledingstof met een uitstekende prijs kwaliteit verhouding. Meubelstof Mavic past heel goed in een hedendaags interieur en is prima te combineren met veel andere interieurstoffen die u misschien al heeft. U kunt Mavic nabestellen zolang de fabriek de stof levert, maar lichte kleurafwijking per rol zijn altijd mogelijk. Weet u niet hoeveel meters bekledingstof u moet bestellen, neem gerust even contact op om de exacte benodigde hoeveelheid te berekenen . Natuurlijk staan wij ook voor u klaar voor advies of een vrijblijvende offerte.
Wilt u de meubelstoffen eerst zien en voelen, bestel dan een stofstaal of kom vrijblijvend bij ons langs op de weekmarkt in Eindhoven op dinsdag, in Middelburg op donderdag of op één van de markten van de Stoffenbeurs. Wij versturen niet alleen binnen Nederland, maar ook naar het buitenland, in met name Duitsland en België hebben we veel vaste klanten.
Wees de eerste om “Meubelstof Mavic Iceblue” te beoordelen