Jacquardstof Linked Red is een jacquardstof met ingeweven kubussen, een interieurstof te gebruiken als gordijnstof, meubelstof of decoratiestof. De kleurstelling van deze stof met kubussen is flessengroen met goudaccenten op een zwarte ondergrond. Voor een jacquardstof bent u bij De Groot Stoffen aan het juiste adres, want we hebben enorm veel jacquardstoffen. In onze stoffenwinkel vindt u een groot assortiment interieurstoffen, want wij zijn gespecialiseerd in meubelstoffen, gordijnstoffen en decoratiestoffen. We hebben effen stoffen, diverse kwaliteiten printstof en stoffen met ingeweven motief zoals gobelinstoffen en jacquardstoffen. Een jacquardstof is over het algemeen herkenbaar aan de horizontale kleurbanen aan de rugzijde. De samenstelling van jacquardstof Linked Red is katoen en polyester. De toevoeging van polyester maakt de jacquardstof sterker en daarmee tevens geschikt als meubelstof. De breedte is 140 cm deze stof is machine wasbaar op 30 graden.
Jacquardstof Linked Red is zowel een gordijnstof als een meubelstof. Voor heel intensief gebruik adviseren we een meubelstof te kiezen met een hogere martindale, maar dat kunt u combineren met een jacquardstof. Ook kunt u uitstekend kussens overtrekken met jacquardstof Linked Red om daarmee een effen bank of stoel een andere look te geven.
Jacquardstof Linked Red wordt ook veel gebruikt als gordijnstof. Bij de berekening van de benodigde hoeveelheid stof voor uw gordijnen is het aan te raden om rekening te houden met rapporthoogte, zodat de kubussen allemaal op dezelfde hoogte naast elkaar komen te staan. De rapporthoogte van deze stof is 32 cm. Heel simpel gerekend zou u dan voor iedere oneven baan 32 cm extra moeten nemen, zodat het patroon netjes aansluit (net als bij behang). Wilt u volledig lichtdichte gordijnen, dan raden we een lichtdichte gordijnvoering aan. Dat is tevens goed voor het behoud van uw gordijn, het maakt de gordijnen nog voller en vanaf buiten kijkt men niet tegen de achterkant van de stof.
Weet u niet hoeveel meters stof met kubussen u moet bestellen, neem gerust even contact op om de exacte benodigde hoeveelheid jacquardstof te berekenen. Uiteraard ook voor advies of een geheel vrijblijvende offerte.
Als decoratiestof wordt jacquardstof Linked Red gebruikt voor spreien, het bekleden van dozen, lampenkappen, sierkussens etc., maar ook voor het maken van tassen.
Jacquard is er in allerlei thema’s en motieven, sommige heel rustig met kleine dessins, anderen druk en bontgekleurd. We hebben al jaren jacquardstof in onze collectie. Sommige jacquard stoffen gaan jaren mee, anderen wat korter, afhankelijk van hoe tijdloos de dessins zijn. We hebben stof met kubussen in een paar kwaliteiten en uitvoeringen.
Bent u op zoek naar een jacquardstof met kubussen zoals Linked Red – of misschien een andere decoratiestof, gordijnstof of meubelstof – en wilt u de stof zien en voelen, bestel dan een stofstaal (ongeveer 8 x 8 cm) om de kwaliteit te voelen en een indruk te krijgen van de werkelijke kleur. Wellicht kent u de kwaliteit al van een eerder bezoek aan ons op de weekmarkt in Eindhoven op dinsdag, in Middelburg op donderdag of op één van de markten van de Stoffenbeurs. Wij versturen niet alleen stof binnen Nederland, maar ook naar het buitenland, in met name Duitsland en België hebben we veel vaste klanten.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.