Bent u op zoek naar stof met VW? Dan zit u goed bij De Groot Stoffen. In onze de stoffenwinkel vindt u een groot assortiment interieurstof, zowel in unikleuren (meubelstof) of meerkleurig met ingeweven motief (gobelin of jacquard) of een printstof (linnenlook, velvet printstof, ottoman). De niet-effen stoffen worden meestal gebruikt als gordijnstof of decoratiestof, maar sommige kwaliteiten kunt u ook als meubelstof gebruiken. Dat geldt ook voor deze jacquardstof met een ingeweven motief vn VW busjes. De samenstelling is 75% polyester en 25% katoen. De toevoeging van polyester maakt jacquardstof sterker en daarmee meer geschikt als meubelstof.
Jacquardstof is multi toepasbare interieurstof, te gebruiken als decoratiestof, gordijnstof of als meubelstof. Voor heel intensief gebruik adviseren we een meubelstof te kiezen met een hogere martindale, maar dat kunt u ook weer combineren met een jacquard. Ook kunt u uitstekend kussens overtrekken met een jacquardstof en daarmee een effen bank of stoel weer een andere look te geven.
Jacquard is ook een mooie gordijnstof. Bij de berekening van de benodigde hoeveelheid stof voor uw gordijnen is het aan te raden om rekening te houden met rapporthoogte, zodat het dessin van de jacquardstof netjes doorloopt. Wanneer de rapporthoogte niet vermeld staat, kunt u daar gerust om vragen. Voor kortere gordijnen, bijv. in een camper, is deze jacquard ook geschikt, maar wilt u volledig lichtdichte gordijnen, dan raden we een lichtdichte gordijnvoering aan. Dit is tevens goed voor het behoud van uw gordijn en vanaf buiten kijkt men niet tegen de achterkant van de stof.
Deze interieurstof wordt niet alleen gebruikt als gordijnstof of meubelstof, maar ook als decoratiestof, bijv. voor spreien, het bekleden van dozen, lampenkappen, sierkussens, zelfs voor het maken van tassen.
Weet u niet hoeveel meters VW jacquardstof u moet bestellen, neem gerust even contact op om de exacte benodigde hoeveelheid jacquardstof te berekenen. Ook voor advies of een vrijblijvende offerte.
Jacquard is er in allerlei thema’s en motieven, sommige heel rustig met kleine dessins, anderen druk en bontgekleurd. We hebben al jaren jacquardstof in onze collectie. Sommige dessins gaan jaren mee, anderen wat korter, maar een VW dessin hebben we eigenlijk altijd wel,zelfs in diverse kwaliteiten.
Ben u op zoek naar een VW stof – of dat nu een decoratiestof, een gordijnstof of een meubelstof is – en wilt u de stoffen zien en voelen, kom dan gerust vrijblijvend bij ons langs op de weekmarkt in Eindhoven op dinsdag, in Middelburg op donderdag of op één van de markten van de Stoffenbeurs. Wij versturen niet alleen stof binnen Nederland, maar ook naar het buitenland, in met name Duitsland en België hebben we veel vaste klanten.
Wees de eerste om “Jacquardstof 079” te beoordelen